Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Підсумки роботи підрозділів податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області за 10 місяців 2017 року

13.11.2017

Протягом січня-жовтня 2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за матеріалами оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Кіровоградській області внесено 50 кримінальних правопорушень економічної спрямованості, з яких 18 – за фактами ухилення від сплати до бюджету податків, 10 – за фактами незаконної реалізації алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини, 8 – у сфері державних закупівель та 9 – за фактами фіктивного підприємництва. Оголошено підозри про скоєння злочинів десяти особам.

В ході оперативного супроводження досудового розслідування кримінальних проваджень відшкодовано завдані державі збитки у розмірі 2,5млн. гривень.

Як зазначають у відомстві з десяти направлених до суду кримінальних проваджень два - з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків.

Крім того, у цьому році припинено діяльність центру мінімізації митних платежів, до складу якого входило 4 суб’єкта господарювання. Ймовірні втрати бюджету склали 3,7 млн. гривень.

В ході проведення заходів, направленихна ліквідацію конвертаційних центрів та відпрацювання підприємств-вигодонабувачів, припинено діяльність двох конвертаційних центрів, до складу яких входило 48 підприємств з ознаками фіктивності. За результатами відпрацювання СГД-вигодонабувачів, які користувалися їх послугами, до Держбюджету стягнуто 4,9 млн. гривень.

ГУ ДФС у Кіровоградській області