Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Оперативними підрозділами Головного управління ДФС Кіровоградщини виявлено 46 кримінальних правопорушень економічної спрямованості

23.10.2017

За матеріалами оперативних підрозділів ДФС Кіровоградської області протягом січня-вересня 2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 46 кримінальних правопорушень економічної спрямованості. З них 18 – за фактами ухилення від сплати до бюджету податків, 9 – за фактами незаконної реалізації алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини, 8 - у сфері державних закупівель та 7 – за фактами фіктивного підприємництва. Оголошено підозри про скоєння злочинів вісьмом особам.

З початку року в ході оперативного супроводження досудового розслідування кримінальних проваджень відшкодовано завдані державі збитки у розмірі 2,5 млн гривень.

Як зазначають у відомстві, зусилля податкової міліції були спрямовані на здійснення заходів з детінізації економіки за рахунок руйнування злочинних схем. Так, у цьому році було припинено діяльність конвертаційного центру, до складу якого входило 43 підприємства з ознаками фіктивності, а також центру мінімізації митних платежів, до складу якого входили чотири суб’єкти господарювання. Ймовірні втрати бюджету за рахунок митних надходжень склали 3,7 млн гривень. За результатами відпрацювання субєктів господарювання – так званих «вигодонабувачів» до державної скарбниці надійшло 4,7 млн. гривень.

При цьому, як зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний, головною ціллю усіх цих заходів є відшкодування завданих державі збитків. Тому з дев’яти направлених до суду кримінальних проваджень два - з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків.

 

 

 

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області