Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про розгляд запитів на публічну інформацію, що надійшли до Кіровоградської митниці ДФС за січень – травень 2019 року

06.06.2019

Відповідно до вимог Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», зметою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного громадянина на доступ до публічної інформації, Кіровоградською митницею ДФС забезпечено реєстрацію, облік, систематизацію та своєчасне надання відповідей на інформаційні запити.

Станом на 1 червня 2019 року до Кіровоградської митниці ДФС надійшло 4 запити на отримання публічної інформації. На всі запити надані вичерпні відповіді, згідно діючого порядку.

За типом надходження запити надійшли електронною поштою.

Запитувана інформація: щодо майна вилученого Кіровоградською митницею ДФС за порушення митного законодавства (статистики обсягів, стану реалізації, проблемних аспектів розпорядження майном); щодо електронних адрес посадових осіб митниці; щодо кількості легалізованих транспортних засобів під час дії пільгового періоду митного оформлення транспортних засобів, щодо надання довідки про сплату штрафу.

Нагадуємо, що запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статей 1 та 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», може бути поданий на поштову або електронну адресу та особисто головному державному інспектору розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації.Адреси розміщені на суб-сайті Головного управління ДФС у Кіровоградській області та інформаційних стендах митниці.