Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про розгляд запитів на публічну інформацію,що надійшли до Кіровоградської митниці ДФС за січень – червень 2018 року

05.07.2018

Відповідно до вимог Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації» Кіровоградською митницею ДФС забезпечено реєстрацію, облік, систематизацію та своєчасне надання відповідей на інформаційні запити.

Станом на 1 липня 2018 року до Кіровоградської митниці ДФС надійшло 6 запитів на отримання публічної інформації.

На запити надані вичерпні відповіді, згідно діючого порядку.

За типом надходження запити надійшли електронною поштою.

Запитувана інформація: щодо надання інформації про штатну чисельність Кіровоградської митниці ДФС, суму витрачених бюджетних коштів за 2017 рік на оплату заробітної плати та премій, та кількість вакантних посад; щодо наявності Реєстрів з відкритим доступом;щодо статистики митних оформлень транспортних засобів; щодо співпраці з суб’єктами ЗЕД, щодо надання інформації про результати перевірки, що здійснювалась відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Нагадуємо, що запит на публічну інформацію, розпорядником якої є Кіровоградська митниця ДФС може бути поданий на поштову або електронну адресу та особисто головному державному інспектору з розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації. Адреси розміщені на суб-сайті Головного управління ДФС у Кіровоградській області та інформаційних стендах митниці.