Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Кіровограді відбулось чергове засідання Громадської ради при обласному управлінні фіскальної служби

20.06.2017

16 червня 2017 року відбулось друге в цьому році засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області.

У заході взяли участь в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний, заступники обласного апарату Тетяна Гавренкова та Олена Берестовенко.

Засідання було присвячено актуальним питанням оподаткування та адміністрування податку на додану вартість у 2017 році та підсумкам декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році.

Також членів Громадської ради поінформували про результати роботи Головного управління ДФС у Кіровоградській області по наповненню бюджетів усіх рівнів за пять місяців 2017 року.

Так, з початку поточного року органами ДФС у Кіровоградській області забезпечено до бюджетів усіх рівнів 2769,1млн.грн., що на 554,9млн.грн. більше, ніж у січні - травні 2016 року. До загального фонду державного бюджету впродовж пяти місяців цього року спрямовано 1260,4млн.грн., що на 128,2млн.грн. більше, ніж за відповідний період 2016 року. В тому числі у травні 2017 року до загального фонду державного бюджету надійшло 349,5млн.грн., що складає 133,5відс. до доведеного індикативного показника, додатково в бюджет надійшло 87,6млн.гривень.

До місцевих бюджетів Кіровоградського регіону протягом січня - травня  2017 року забезпечено 1496,6млн.грн., а це на 414,7млн.грн. більше надходжень січня-травня минулого року. Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року зібрано 1104,3млн.гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2016 року надходження зросли на 324,5млн. гривень.

Членами дорадчого органу затверджено Положення про Громадську раду при ГУ ДФС у Кіровоградській області, а також обговорено план роботи Громадської ради у третьому кварталі 2017 року.

В ході зустрічі відбулася активна дискусія навколо питань, які були предметом розгляду на цьому засіданні, та стала доказом взаємного інтересу до підтримки якісного та конструктивного діалогу між представниками громадських організацій Кіровоградщини і податківцями.ГУ ДФС у Кіровоградській області