Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області підбили підсумки діяльності Громадської ради

23.11.2016

Підсумки дворічної діяльності Громадської ради при ГУ ДФС у Кіровоградській області обговорювалися 18 листопада ц.р. під час її заключного засідання за участі в.о. начальника Головного управління ДФС в області Сергія Тертичного та в.о. начальника Кіровоградської митниці ДФС Євгена Скібіцького.

Членів Громадської ради проінформували про результати роботи Головного управління ДФС у Кіровоградській області по наповненню бюджетів усіх рівнів за січень-жовтень поточного року, а також про підсумки роботи Кіровоградської митниці ДФС за 10 місяців 2016 року.

Під час засідання голова Громадської ради при ГУ ДФС області Ігор Волков доповів, що за два роки роботи було проведено 9 засідань Громадської ради, під час яких обговорювались актуальні питання щодо податкової реформи, електронного адміністрування та відшкодування ПДВ, нарахування та сплати акцизного збору; легалізації заробітної плати; декларування доходів громадян, про стан роботи щодо запобігання корупції в територіальних органах ДФС в області, а також підсумки роботи відомства.

Представники Громадської ради наголосили на необхідності продовження роботи у напрямі напрацювання законодавчих змін вже новими членами, яких буде обрано до цього дорадчого органу. За словами голови Громадської ради Ігоря Волкова, протягом дворічної діяльності представникам Ради вдалося налагодити ефективну співпрацю з фіскальною службою.

У свою чергу очільник фіскального відомства подякував всім присутнім за активну та продуктивну роботу у складі Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області та зазначив, що керівництво органів фіскальної служби завжди відкрито для співпраці з громадськістю.

Дуже приємно, що громадськість нас підтримує, вони наші партнери. Активна участь громадськості у реформах податкової системи це запорука успіху побудови якісної та прозорої європейської державної служби”, - додав на завершення Сергій Тертичний.

 

ГУ ДФС у Кіровоградській області