Територіальні органи ДФС
у Кіровоградській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

1. Чи має підприємство право, знаходячись на єдиному податку, здійснити продаж легкового автомобіля, який входить до складу основних засобів ? 2. Які податки необхідно заплатити підприємству в даній ситуації ?

21.12.2016

Відповідно до абз.2) п.292.1 ст.292 Податкового кодексу для юридичної особи платника єдиного податку третьої групи доходом є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 ст.292 Податкового кодексу.

 Пунктом 292.2 статті 292 Податкового кодексу встановлено, що при продажу основних засобів юридичними особами - платниками єдиного податку, дохід визначається як сума коштів, отриманих від продажу таких основних засобів.

Якщо основні засоби продані після їх використання протягом 12 календарних місяців з дня введення в експлуатацію, дохід визначається як різниця між сумою коштів, отриманою від продажу таких основних засобів, та їх залишковою балансовою вартістю, що склалася на день продажу.

 

Відділ адміністрування податку на прибуток, місцевих податків, екологічного податку

та рентної плати управління податків і зборів з юридичних осіб

До списку